Berisha akuza për pallatin tek stadiumi “Dinamo” për Blushin por i’a “fut” miku të tij, aksionerit… Aleksandër Frangaj

Teksa Sali Berisha vijon sulmin ndaj drejtorit të përgjithshëm të Top Channol Ben Blushi, sot duket se padashur ka prekur ...

Meta si intrigant fyen me fjalët e gruas ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës, që i thotë… halabake

Ilir Meta i është përgjigjur deklaratave që bëri sot ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, pasi Ilir Meta e kallëzoi në ...

Hoqi taksën ndaj Serbisë, reagon Kadri Veseli: Kosova rrezikohet me Albin Kurtin kryeministër

Kryetari i PDK-së në Kosovë, Kadri Veseli, ka reaguar pas Kryeministri Albin Kurti njoftoi se do të heqë taksën 100% ...

Meta bëhet qesharak me dashurinë për…Kushtetutën! “Për Monikën më ka humbur interesi, më gënjeu me Vasilin! Interesi im është vetëm…

Presidenti Ilir Meta u pyet nga gazetari Blendi Fevziu, në emisionin “Opinion”, nëse ekziston mundësia e një koalicioni mes Monika ...

Provat e korrupsionit: Kandidati i Ilir Metës për Kushtetuesen, cënoi besimin e publikut tek drejtësia

Mungesa e burimeve të ligjshme financiare për blerjen e një apartamenti; privilegjet e përfituara në blerjen e një banese tjetër ...

Plas sherri në Kosovë! Rambo ish kryeministër sulm ndaj kryeministrit: Mashtrues, i’a dorëzove Kosovën prapë Serbisë e Rusisë!

Albin Kurti është tërhequr pas presionit amerikan. Ai ka lajmëruar në një konferencë për shtyp, se Kosova do të heqë ...

Konellapës apo zëdhënës Blushi i Metës: Sulmon ministren dhe të shkrinë me njohurit juridike…”tëpkë” si padroni

Zëdhënësi i Metës që nuk jep asnjë zë, por sulmon me të gjitha armët që as emrin nuk i'ua di, ...

Edi Rama: Tubimi i 2 marsit manifestim i mosarsyes, presidenti probleme të natyrës klinike, disa “heronj” si Iliri e Ramushi helmojnë opinionin publik

Kryeministri Edi Rama ka hedhur poshtë akuzat në drejtim të tij se ka mbështetur një marrëveshje Kosovë-Serbi me ndarje kufijsh. ...

Qeveria vulos Shengenin Ballkanik pavarësisht qëndrimeve të Kosovës, zbardhen marrëveshjet me Maqedoninë e Veriut dhe Serbinë

Projekti për Shengenin Ballkanik pritet që të finalizohet gjatë vitit aktual. Edhe pse Kosova ka dalë kundër, duket se Shqipëria, ...

Tani i’a hodhi Meta! “Anëtarëkryetarët” Mediu dhe Duka me të… për të marrë mbrapsht pushtetin që i ka zhvatur mazhoranca… humbësave

Thirrjeve të Ilir Metës për të protestuar në 2 mars kundër qeverisë i janë bashkuar dje edhe aleatët e Partisë ...

SPECIALE

DOSJA X

Currently Playing

KRONIKE

BLOG

TE FUNDIT

SOCIALE

HUMOR

EKSKLUZIVE

HISTORI

TE REKOMANDUARA

DEBAT

KURIOZITETE

NOSTALGJI

LIFESTYLE

I ♥ TIRANA

BOTA

DIASPORA

SPORT

TE GJITHA

Page 1 of 8973 1 2 8,973

MOS HUMBISNI

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

mersin escort bayan escort mersin konya escort bayan eskişehir bayan escort